Logist Eurasia 2016, Lojistik Fuarı Başlıyor

2016-05-10 18:09:28 Logist Eurasia 2016, Lojistik Fuarı Başlıyor

Etkin satış süreçlerinin en önemli servis ayaklarından birinin lojistik olduğu genel kabul görmüş bir oldudur. Buna göre daha kısa transit süreler ile verimli ve maliyetsiz taşıma – elleçleme süreçlerinin üreticilerin rekabet gücüne etkisi olumlu olmaktadır.

Bu gerçeklerden yola çıkan ve 7. kez düzenlenecek olan Lojistik Endüstrisi, Taşımacılık, Yükleme, Boşaltma, istifleme, Depolama Araç, Donanım, Sistem ve Teknolojileri Fuarı 21 – 24 Mayıs tarihleri arasında TÜYAP İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek. Fuar yurt içinden ve yurt dışından sektörün profesyonellerini bir araya getirecek.

Ziyaretçilerin araç, donanım, sistem, teknoloji ve hizmetleri bir arada görme ve karşılaştırma imkanı bulacağı fuarda Türkiye’de intermodal (deniz – hava ve kara süreçlerinin birleştirildiği) ve kombine taşımacılık sisteminin gelişimine katkı sağlanması hedeflenecek.

8 salonda 80.000 metrekare kapalı fuar alanında,  23 ülkeden 300’ün üzerinde firma ve firma temsilciliğine ev sahipliği yapacağı organizasyona katılmak için fuar resmi sitesinde online kayıt bölümünden kayıt yapabilirsiniz.

Son Eklenen Haberler

  • web tasarım
  • aged belgelendirme
  • sirketlist reklam alanı
  • sirketlist reklam alanı